• מעצבי פנים מובילים

הרבה אנשים אינם מבינים לגמרי את עבודת מעצב הפנים וכיצד עיצוב פנים מקצועי יכול לתרום למראה הבית שלהם. בנוסף לכך, ישנם הרבה תפיסות שגויות לגבי מעצבי פנים מובילים שגורמות לבעלי נכסים לוותר על העסקת מעצב פנים לעיצוב הבית שלהם. התחום של עיצוב פנים הוא תחום מקצועי ביותר, ואם גם אתם רוצים לשדרג את מראה הבית שלכם אתם חייבים להעסיק מעצב פנים.

בגלל התפיסות השגויות הרבות הללו, אנשים רבים שצריכים ליווי מקצועי ומקיף של מעצבי פנים מובילים מוותרים על האפשרות של העסקת מעצב פנים ומראה הבית שלהם נפגע מכך. חשוב להכיר את התפיסות השגויות בתחום עיצוב הפנים ולהבין שביצוע עיצוב פנים בליווי מעצב פנים היא הדרך להשיג את מראה הבית שתמיד רציתם. להלן מספר תפיסות מוטעות שאולי מונעות מכן להעסיק מעצב פנים:

  1. עיצוב פנים הוא בעיקר עבור עין נשית – הרבה גברים חוששים להעסיק מעצבי פנים בגלל שהם חושבים שרובם פונים יותר לעין הנשית, כך שאם הם רוצים לעצב דירה עם אווירה גברית הם חייבים לעשות זאת בעצמם. זוהי תפיסה לא נכונה כי היום מעצבי פנים, נשים וגברים כאחד, מתמחים במגוון רחב של סגנונות שיכולים לייצר אווירה בהתאם לדרישות הלקוח. הדרך הכי טובה לבחון את זה היא ליצור קשר עם מספר מעצבי פנים מובילים ולבקש מהם לראות תיק עבודות, אתם תתפלאו עד כמה העיצובים שהם ביצעו בעבר יקסמו לכם.
  2. מעצבי פנים מתרכזים רק במראה השטחי של הבית – חלק גדול מהאנשים שלא חושבים שהם צריכים מעצב פנים היא אנשים שמאמינים שמעצבי פנים יודעים לעצב בית רק מהבחינה העיצובית השטחית (פשוט לשחק עם כמה צבעים ומיקום רהיטים וזהו). זה בהחלט לא נכון, מכיוון שעיצוב פנים של בית הוא הרבה יותר מכך. למשל היום רוב מעצבי הפנים במרכז הם גם אדריכלים שמעצבים את פנים הבית בצורה מקיפה לחלוטין, כולל מהגישה ההנדסאית והפונקציונאלית ועד להחלטות עיצוביות סופיות. ההשכלה של מעצבי פנים במרכז ובשאר חלקי הארץ הנה השכלה מקיפה בחוקי בנייה ותקנות, מעבר לידע עיצובי.
  3. העסקת מעצבי פנים מובילים זה רק לאנשים אמידים – כל בית זקוק למעצב פנים, ולא רק בתים גדולים של אנשים עמידים. התפיסה הזאת עוצרת הרבה אנשים שרוצים להשקיע בעיצוב הבית שלהם מלהרים את הטלפון ולהזמין מעצב פנים הביתה. חשוב להבין שמעצבי פנים מתאימים את עצמם לתקציב הלקוח ולא ההיפך, כלומר, מעצב הפנים ידאג להעניק לכם את השירות הטוב ביותר במסגרת התקציב ולנצל את הניסיון שלו לשביעות רצונכם. היום כל מי שרוצה לשדרג את מראה הבית שלו יכול לעשות זאת בקלות וביעילות עם מעצב פנים מבלי לעשות חור בכיס. אנו ממליצים ליצור קשר עם מעצבי פנים מומלצים ולקבל מהם ייעוץ והצעת מחיר לפני שאתם מוותרים על התענוג של ליווי בעיצוב הבית ממעצב פנים.
  4. מעצב פנים יעצב את הבית שלי לא לטעמי – יש כמות נכבדה של אנשים שמאמינים שמעצב פנים מעצב את הבית על דעתו בלבד, וללא ייעוץ ושיתוף עם הלקוח שלו. זאת מחשבה שלא יכולה להיות יותר רחוקה מהמציאות. בסופו של יום הלקוח הוא מי שיתגורר בבית, ולכן, הדבר הכי חשוב הוא שהלקוח יהיה מרוצה מעיצוב הפנים של הבית שלו. כל מעצב פנים פועל דבר ראשון לייצר עיצוב פנים שעונה כמה שיותר לרצונות הלקוח שלו ולשביעותו מהתוצאה הגמורה. הדבר הראשון שתשמעו ממעצב פנים בפגישתכם הראשונה תהיה, "מה אתה רוצה להשיג מעיצוב הפנים של הבית שלך?". יש שיגדירו את תפקידו של מעצב הפנים בתור הידע והניסיון לקחת את רצונות הלקוח ולבצע אותם בפועל בצורה מקצועית ונבונה, כך שלא יכול להיות מצב שמעצב הפנים לא מתאים את עצמו לדרישות שלכם וכופה עליכם עיצוב שלא לטעמכם.
By | 2018-11-01T18:23:47+02:00 ינואר 5th, 2016|עיצוב פנים|