• עיצוב דירה פרטית ברמת גן - מעצבי פנים מומלצים

בתחום עיצוב הפנים, הדבר הכי חשוב הוא הניסיון. מעצבי פנים מומלצים הם מעצבי פנים במרכז אשר יודעים לקחת את הניסיון שהם צברו בתחום העיצוב ולהנחיל אותו טוב יותר בעבודות העיצוב הבאות שלהם. לכן, זה מאוד קשה לאנשים מן השורה שלא צברו ניסיון בעיצוב לבצע עיצוב פנים נבון. מומלץ לדעת כמה שניתן על דרכי החשיבה והפעולה של מעצבי פנים במרכז.

אם אתם מבצעים עיצוב בית או דירה במרכז, אנו ממליצים לכם להעסיק מעצב פנים במרכז שילווה אתכם בתהליך. אך לאלו שמנסים לעצב את הבית בעצמם, חשוב שתכירו מספר עצות מועילות ממעצבי פנים מומלצים שיעזרו לכם לשפר את מראה הבית או הדירה.

  1. זכרו שתמיד הפונקציונאליות עולה על העיצוב

הרבה בעלי נכסים שלא מנוסים בעיצוב פנים עושים מעל ומעבר בכדי לייצר עיצוב מרשים ויוקרתי בלי לחשוב על כך שבסופו של דבר הם צריכים לחיות חיים נורמאליים ביום יום. אפשר לראות יותר מדי אנשים במרכז שמוכנים לוותר על הנוחיות המגורים שלהם בכדי לשמור על מראה יוקרתי של עיצוב פנים. למשל, יש עיצובי מבטח רבים שנראים מרשים אך בו זמנית הם לא מעניקים נוחות שימוש בזמן עבודה במטבח. זה אולי בסדר אם אינכם מבשלים בבית, אך אם כן ועיצבתם את המטבח כך אתם תהיו בצרות. זאת דרך אגב הסיבה שהרבה מעצבי פנים למטבח של דירות במרכז ממליצים תמיד לשים את הפונקציונאליות של חלל הבית לפני החלטות עיצוב גדולות.

  1. עיצוב מינימלי לרוב יותר אפקטיבי

מעצבי פנים במרכז בעלי ניסיון כבר למדו שבדרך כלל עיצוב מינימליסטי דווקא מעשיר הרבה יותר את חזות עיצוב פנים הבית מאשר העמסה סתמית של פריטים. לפעמים עדיף לתת לרהיטים ולאובייקטים העיצוביים מרווחים במקום להעמיס עוד ועוד בתוך חלל החדר. הרבה מעצבי פנים לא מנוסים מעמיסים יתר על המידה בעיצוב הפנים בכדי לכפר על אי יכולתם להציג סגנון עיצוב אחיד. מעצבי פנים מומלצים ידעו כיצד להשיג יותר איכות עם פחות אובייקטים. שאתם מבצעים עיצוב לבית קחו עצמה ממעצבי פנים במרכז בעלי ניסיון ואל תעמיסו יותר מדי פריטים בעיצוב.

  1. עדיף להחליט על צבע החדר בסוף

טעות נפוצה בקרב אנשים לא מנוסים בעיצוב פנים הוא לבצע את צביעת הקירות על ההתחלה, לפני שהחדר עצמו מעוצב. מעצבי פנים במרכז שביצעו כמה עבודות יגידו לכם, שדווקא עדיף לקחת את החלטת צבע החדרים כהחלטה האחרונה לגבי עיצוב החדר. הסיבה לכך היא פשוטה, הצבע של קירות החדרים צריך לבוא בשילוב מושלם עם הריהוט בחדר, ורק לאחר שאנו מבצעים את עיצוב שאר החדר נוכל באמת להחליט איזה צבע קירות הכי מתאים. מעצבי פנים במרכז ממליצים קודם כל לעצב את שאר החדר ואז לקחת החלטה לגבי צבע הקירות.

  1. בכל חדר צריך להיות פריט אחד שהוא מרכז החדר

אחד היסודות הכי גדולים של עיצוב פנים הוא עניין הזרימה של החדר. כל חדר בבית צריך להיות מעוצב אל מול פריט אחד מרכזי שתופס את מרבית החלל ושאר הפריטים יהיו מעוצבים ביחס אליו. למשל, בסלון כמובן שהטלוויזיה היא לרוב מוקד המשיכה, כך שהספות, השטיח שולחן הקפה וכו' פונים לכיוון הטלוויזיה. עוד דוגמה זה חדר העבודה ששם מוקד המשיכה הוא שולחן העבודה המרכזי, ושאר הרהיטים כמו הספרייה, הכיסא המשרדי וכו' פונים אליו.

  1. הגבילו את הטעם האישי שלכם

אנשים שמבצעים עיצוב פנים בעצמכם נוטים תמיד להכניס לעיצוב שלכם הרבה מדי טעם אישי. בעוד שטעם אישי הוא תמיד משהו שנלקח בחשבון כאשר מעצב פנים מנוסה מבצע עיצוב פנים לבית, מאוד בקלות ניתן לגרום לטעם האישי להשתלט על כל האווירה של הבית. אפשר לראות את זה הרבה בדירות מעוצבות עצמאית במרכז, כאשר יש יותר מדי תמונות משפחתיות או רהיטים ישנים בעלי ערך סנטימנטלי שלא עובדים עם סגנון העיצוב המרכזי. חשוב להגביל את הטעם האישי שלכם לשמירה על מטרת העיצוב הכללית.

By | 2018-11-01T18:24:22+02:00 דצמבר 6th, 2015|עיצוב פנים|