• עיצוב משרד עורכי דין בראשון לציון

כל מעצב פנים במרכז יודע שעיצוב חדר העבודה הוא אתגר עיצובי לא קטן כאשר ניגשים לעצב בית, ובשל כך במקרים רבים הלקוחות בוחרים לא להשקיע מאמצים בעיצובו. חדר עבודה לא מעוצב ולא נוח הוא לא חדר נעים לשימוש. מומלץ מאוד כן לבחור להעניק לו קצת רגש עם מספר עצות של מעצבי פנים לחדר עבודה נעים ופונקציונלי.

  1. הקפידו על עיצוב נכון: חדר עבודה מוצלח לא צריך להיות מלא בפריטים יקרים או עמוס מבחינת כלים המשמשים אתכם לעבודה, אלא, הוא צריך להיות מתוכנן בצורה נבונה. מעצבי פנים לחדר עבודה דואגים קודם כל לבצע תכנון יעיל של חדר העבודה, הכולל תכנון נכון של מיקום שולחן העבודה והכלים התומכים בו בצורה פרופורציונאלית ומותאמת לעבודה יעילה.
  2. גווני בסיס בהירים ואלמנטים צבעוניים: מומלץ להשתמש בגווני בסיס ניטראליים ובהירים כדי ליצור תחושה נעימה בחלל. כל אלמנט צבעוני שתוסיפו בחדר העבודה כגון וילון, כרית, שטיח או חפצי נוי שונים צריך לבטא תחושה של נעימות ורוגע. מעצבי פנים מנוסים יודעים שחלק גדול מיצירת ההרגשה הנכונה בחדר עבודה תלויה בצבע, בחירה נבונה של מעצב פנים בצבע הדומיננטי בחדר העבודה צריך לשאוף ליצירת סביבת עבודה נוחה ללקוחותיו.
  3. חשבו פונקציונאלי: בחדר העבודה אין צורך להעמיס בפריטי נוי חסרי פונקציונאליות שסתם ימלאו את החלל ויעמיסו עליו. השקיעו בפרטים שאתם צריכים בשביל לעבוד, מהדברים הכי חשובים (מחשב עבודה, כלי עבודה) לדברים הקטנים (פח, ציוד משרדי), אך אל תשקיעו כספים בחפצי נוי חסרי תכלית. עם זאת, לפעמים עציץ קטן כחלק מהעיצוב הכולל לא יכול להזיק.
  4. תאורה נוחה: תאורה היא עניין חשוב בכל חדר עבודה, והרבה מעצבי פנים לחדר עבודה רואים בהתקנת תאורה אופטימלית כאחד האספקטים החשובים ביותר בעיצוב חדר עבודה. התאורה חייבת לאפשר עבודה נוחה ולהיות תואמת לסוג העבודה. השקיעו במיקום נכון של גופי התאורה ובאיכותם, במיוחד בהתחשב שחדר עבודה לא מואר כראוי משפיע לרעה על פריון העבודה.
  5. יש להשקיע בכיסא המרכזי: אם יש פריט אחד בחדר העבודה בו שווה להשקיע סכום גבוה לאיכות מרבית הוא הכיסא המשרדי. זה ידוע שישיבה ממושכת על כיסא לא נוח יכולה להזיק לגוף, ולכן, מומלץ להשקיע בכיסא שיכול לתת לכם את התמיכה האורתופדית הטובה ביותר. ניתן תמיד להיעזר במעצבי פנים שמתעסקים בעיצוב חדרי עבודה למציאת כיסא המשרד המתאים ביותר לכם. נציין שישנם כיסאות מאוד יקרים בשוק, אך לא בהכרח חובה לבזבז אלפי שקלים על כיסא עם יש לנו מעצב פנים שעוזר לנו למצוא את הכיסא הנכון בתקציב שלנו.
  6. חדר עבודה הוא לא סתם עוד חדר: טעות שחוזרת אצל הרבה בעלי בתים היא, שהם מתייחסים לחדר העבודה כאל רק עוד חדר נוסף בבית. ברוב המקרים חדר מיותר בבית הופך לחדר עבודה, אך זאת מחשבה לא נכונה. יש לתת חשיבות לחדר העבודה, במיוחד אם אתם הולכים לבלות בו כמה שעות בשבוע. יש לתת ייחודיות לחדר העבודה, עם קצת צבע או עיצוב מיוחד, בכדי להעניק ייחודיות לסביבת חדר העבודה ולייצר הרגשה שהימצאות בו מופרדת מהסביבה הביתית. זה גם יכול לעזור להרבה אנשים לעשות את ההפרדה בין סביבת עבודה לסביבת המשפחה, מה שמסייע לעבודה יעילה יותר בבית.
  7. פתרונות אחסון: רצוי לתלות מדפים ולהשתמש בפתרונות אחסון חכמים למראה פחות עמוס בחדר העבודה. אחד היתרונות בעסקת מעצבי פנים לחדר העבודה הוא הידע שלהם בפתרונות האחסון האפשריים לחדר העבודה, מהניסיון שלהם בעיצוב עסקי. הרי לעיתים קרובות הדבר שהכי מפריע לנו בחדר העבודה הוא הבלגן, אז כדי לפתור את הבעיה הזאת מספיק למצוא מספר פתרונות קלילים ויצירתיים של אחסון. בין אם אתם מאכסנים ארכיונים עסקיים או כלי עבודה מיוחדים, התקנת מדפים, קופסאות אחסון סגורות, סלסילות ופתרונות אחסון חבויים יוצרים מראה שאינו כבד ועוזר לשמור על סדר ויזואלי בחדר העבודה.
By | 2016-12-18T19:34:00+02:00 אוקטובר 12th, 2015|עיצוב פנים|