• 5 סיבות להעסקת מעצב פנים יצירתי

לפני התחלת עיצוב של בית חדש או שאתם רוצים לעצב מחדש את הבית שלכם? העסקת מעצב פנים יצירתי הולכת להיות החלטה הכי חכמה שאתם תעשו. לבחור מעצב פנים שילווה אתכם לכל אורך תהליך עיצוב הבית זאת השקעה כספית שתחזיר את עצמה בוודאות. מעצבי פנים באים לשרת מטרה אחת, וזה שביעות רצונכם מעיצוב הבית.

אז מדוע בחירה במעצב פנים יצירתיהיא בחירה נבונה ועדיפה על לעצב לבד את הבית? ובכן, מעצב פנים תורם לכם במספר דרכים, ולהלן 5 סיבות למה מומלץ להעסיק מעצב פנים יצירתי במיוחד במהלך תכנון עיצוב הבית:

  1. מעצב פנים חוסך לכם כסף וזמן

זה אולי נשמע מוזר שהעסקת מעצב פנים דווקא חוסכת לכם כסף, הרי למה שנשלם למעצב פנים כאשר אנחנו יכולים לעשות הכול בעצמנו. חשוב להבין שמעצבי פנים הן בעלי מקצוע לכל דבר. כמו שלא תנסו להחליף צנרת בבית בלי אינסטלטור, מומלץ לא לעצב בית בלי מעצב פנים יצירתי שיכול להעניק פתרונות קסם. ברוב המקרים מעצבי פנים חוסכים ללקוח כסף בעיצוב הבית, בין אם זה על ידי תכנון עיצוב חסכוני יותר או בין אם זה במניעת החלטות עיצוב שיגררו עלויות מיותרות. תמיד העלות בהעסקת מעצב פנים מחזירה את עצמה בחסכון גדול בהוצאה על עיצוב הבית. נוסף כל כך, הזמן שתחסכו בקבלת ההחלטות ובמציאת פתרונות עיצוביים הוא יקר מפז.

  1. הערכה, תכנון ותקצוב מקצועי

מעצב פנים יצירתי ומנוסה יכול להעניק לכם הערכה מקצועית של מצב הבית ולסייע לכם לתכנן ולקבוע את עיצוב הבית בצורה מקצועית יותר. כמובן שיש לכם רצון לעיצוב שאתם תרגישו נוח איתו, אך האם יש לכם את הידע המקצועי להנחיל בצורה הטובה ביותר את הרצונות שלכם? עולם המושגים של אדריכלות ועיצוב פנים רבים מאוד, ובכלל, מדובר בתחומים מורכבים שמצריכים השכלה גבוהה, לכן, אתם מקבלים החלטות נבונות יותר במהלך תכנון עיצוב הבית כאשר יש לכם ליווי ממעצב פנים מקצועי. מעצב פנים יכול גם לסייע בקביעת תקציב העיצוב, מעצב הפנים מכיר את העלויות הממוצעות בענף ויכול לעזור לכם להעריך את העלות הצפויה בשלב התכנון. זהו יתרון משמעותי שיכול לסייע לכם בהליך קבלת ההחלטות כבר בתכנון עצמו.

  1. קשרים מול בעלי מקצוע וספקים

לרוב מעצבי הפנים יש קבלנים מבצעים, ספקים ואנשי מקצוע שונים שהם נמצאים בקשר ישיר מולם לאורך זמן ומייצרים קשרים איתם. הקשרים הללו תמיד באים לטובתכם ויכולים לתרום במספר דרכים. בעזרת קשריו של מעצב הפנים אתם יכולים למצוא בקלות קבלנים ובעלי מקצוע מנוסים בעבודות השיפוצים שאתם זקוקים להם. בעזרת קשריו של מעצב הפנים אתם יכולים להשיג מחירים זולים יותר אצל הספקים השונים על חומרי בניה, רהיטים וחפצי נוי. קשריו של מעצב הפנים תורמים רבות לעיצוב אופטימלי.

  1. מעצב פנים יצירתי משדרג את עיצוב הבית

כפי שציינו כבר, עיצוב פנים הוא לא תחום שקל להתנהל בו, יש צורך בהרבה הכשרה וניסיון. אם תנסו לבצע את עיצוב הבית שלכם בצורה עצמאית אתם לעולם לא תצליחו להגיע לרמת עיצוב שבתים אחרים, שכן השתמשו במעצב פנים, הגיעו אליהם. מעצב פנים יצירתי מעלה בכמה רמות את עיצוב הבית שלכם ומעניק לבית שלכם את השדרוג שאתם כל כך רוצים. החשיבה מחוץ לקופסה, ביחד עם ההשכלה בתחום עיצוב הפנים, היא מה שבאמת משדרגת את מראה הפנים של נכס.

5.עיצוב פנים לנכסי השקעה

אין ספק שהמראה החזותי הוא מרכיב חשוב במכירה של נכס או דירה, הרבה פעמים קבלת ההחלטה של הרוכש הפוטנציאלי תקום ותיפול על עיצוב הפנים של הנכס. מעצב פנים יצירתי יכול לתרום רבות לאסתטיקה של בתים להשקעה, אשר בתורו יכול להגדיל את אחוזי ההצלחה למכירה. כדאי מאוד להשקיע במעצב פנים שיפעל בכדי להגדיל את ערך הנכס דרך העיצוב, זאת השקעה שתחזיר את עצמה תמיד.

By | 2015-10-13T13:04:10+02:00 ספטמבר 20th, 2015|עיצוב פנים|